0266 246 26 42   -   0533 650 33 61
Yılın Makinası 2017

SAME Frutteto S ActiveDrive, "Yılın Makinası 2017" ödülünün en iyi özel traktör kategorisini kazandı. Ödül, 27 Şubat tarihinde Paris'teki SIMA uluslararası fuarında mekanik tarım sektöründe yetkili Avrupa dergilerini temsil eden  gazetecilerin katılımıyla verildi. Bu ödül, 2016 Yılında SAME Frutteto S ActiveDrive "En İyi Uzman" sınıfının ödülünü kazanmıştı.

İleri teknoloji ve uzmanlık yeteneği: SAME Frutteto S ActiveDrive serisinin iki önemli gücüdür. Traktörler sıra arasındaki en dar alanlarda ve engebeli arazide çalışırken bile olağanüstü çeviklik ve rahatlık sunmaktadır.

SAME Frutteto S ActiveDrive traktörleri, şimdiye kadar sadece en üst düzey traktörlerde bulunan - tüm arazi şartlarında maksimum istikrar ve emniyet için - özel bağımsız kol süspansiyonuyla donatılmıştır. Bununla birlikte, bu traktörün en yenilikçi özelliği, traktörü oluşturan tüm farklı mekanik, hidrolik ve elektronik bileşenlerinin sınıfındaki tek ve benzeri olmayan istikrar kontrolü ve çekiş seviyesini sağlamak üzere bir arada çalıştıkları sinerjidir. Adaptif süspansiyon yönetimi işlevi bir düğmeye basarak kontrol edilir. Elektronik kumanda sisteminin bu işlevi süspansiyon amortisörlerini gerçek zamanlı olarak ayarlar ve çalışma koşullarına göre daha yumuşak veya daha sert bir sürüm etkisi yapar. Sonuç, titreşimi ortadan kaldıran, işi daha güvenli ve rahat yapan bir sürüş kontrol sistemidir.

Buna ek olarak,  ön süspansiyonun dalış yapmasını ve ağırlık merkezinin öne doğru kaymasını önleyerek frenlemeyi daha da güvenli hale getiren bir anti-dive sistemi ile donatılmıştır. Öte yandan, anti-roll özelliği, süspansiyonun sönümleme etkisini direksiyon açısı ve hız ile ilişkili olarak otomatik olarak ayarlar ve yolda üstün stabilite ve tutuş sağlar.

Okunma Sayısı : 726


   
OTO BURAK
Same Traktör Yedek Parça - Yetkili Bayi
Aktif Ziyaretçi : 1 | Bügün Tekil : 7 Toplam Ziyaret : 251948